کد خبر: 3140تاریخ انتشار : ۱۰:۱۶:۰۴ - دوشنبه ۳۰ اسفند ۱۳۹۵

پیام تبریک دبیرکل حزب اتحاد ملت ایران اسلامی به مناسبت نوروز ۹۶

علی شکوری‌راد؛ دبیرکل حزب اتحاد ملت ایران اسلامی با صدور پیامی به مناسبت نوروز ۹۶ تأکید کرد که در سال ۹۶؛ امیدوارانه و با همتی مضاعف برآنیم که در برابر افراط گرائی، قانون گریزی و فساد بایستیم و بر حق ملت برای تعیین سرنوشت و برخورداری از فضیلت آزادی و زندگی آبرومند و سرافرازانه و توام با آرامش و آسایش پای بفشاریم.

 

متن کامل پیام :

بنام خالق هستی و محبت

مهربانان
افتخار دارم عید نوروز و آغاز سال نو را، که امیدوارم پس از عبور از سال پر حادثه ۹۵، شادمانی و شادکامی را با خود به ارمغان بیاورد به شما تبریک بگویم.
در ابتدای سال ۹۶ دو انتخاب مهم پیش رو است که امید می رود با رای سرنوشت ساز ملت احسن الحال نصیب ایران و ایرانی گردد. این مهم صورت نمی پذیرد مگر آن که هر یک از ما بقدر وسع حق را بجوئیم و در طلب آن بکوشیم.
امیدوارانه و با همتی مضاعف برآنیم که در برابر افراط گرائی، قانون گریزی و فساد بایستیم و بر حق ملت برای تعیین سرنوشت و برخورداری از فضیلت آزادی و زندگی آبرومند و سرافرازانه و توام با آرامش و آسایش پای بفشاریم. این خواست برآورده نمی شود مگر با یاری و همت یکایک ملت و شهروندانی که آگاه هستند و بذر آگاهی را می افشانند. دست یاری تان را می فشاریم.
خداوند به شما عزت، سلامتی، و آسایش و آرامش در کنار خانواده عنایت بفرماید.
علی شکوری راد
دبیرکل حزب اتحاد ملت ایران اسلامی
نوروز ۱۳۹۶