کد خبر: 3190تاریخ انتشار : ۱۲:۱۱:۱۸ - یکشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۶

منتخبین حزب اتحاد ملت در پنجمین انتخابات شورای اسلامی شهر تهران

انتخاب اردیبهشت نشانه بلوغ سیاسی مردم بود

زهرا صدر اعظم نوری، سیدآرش حسینی میلانی، سیدمحمود میرلوحی و علی اعطا، منتخبین پنجمین انتخابات شورای شهر تهران و از اعضای حزب اتحاد ملت ایران اسلامی، در نامه‌ای خطاب به علی شکوری راد دبیرکل حزب اتحادملت، به اهمیت حضور احزاب در انتخابات کشور تاکید کرده و از اعضای حزب اتحاد ملت ایران اسلامی، به خاطر تلاش‌های انتخابی قدردانی کردند.

متن کامل نامه به شرح زیر است :

 

جناب اقای دکتر علی شکوری راد
دبیرکل محترم حزب اتحاد ملت ایران اسلامی
باسلام و احترام
پیروزی مردم درانتخابات ریاست جمهوری وشوراهای اسلامی شهر و روستا در۲۹ اردیبهشت سال۹۶را به جناب عالی وهمکاران حزب درسراسر کشورتبریک عرض مي نماييم.
انتخابات ۲۹ اردیبهشت یکی از نشانه های بلوغ سیاسی مردم ایران بود که توانستند فراتر از انتخاب افراد به افکار و آراء و اندیشه ای که ترسیم کننده راه آینده کشور بود رای دهند، راهی که یا به گذشته باز می گشت و یا راهی که امتداد راه طی شده بود .مردم با رای بالا و مشارکت گسترده خود بیان داشتند که به عقب برنمی گردند و بر تداوم راهی که آغاز شده است پای می فشارند.
بالطبع احزاب سیاسی به ویژه حزب اتحاد ملت ايران اسلامي نقش مهمی در شکل‌گیری این گفتمان برعهده داشته است.
انتخاب جناب اقای دکتر حسن روحانی برای یک دوره چهارساله آینده و همچنین انتخاب اعضاء شوراهای اسلامی شهر و روستا درسراسر کشور به ویژه درکلان شهرها و از جمله در تهران بزرگ حاوی پیام‌های مهمی است که مسئولیت اصلاح طلبان و گفتمان اصلاحات و تحول‌خواهی را افزون خواهد ساخت و امید می رود دولت محترم با انتخاب کابینه کارآمدتر و جوان‌تر و همچنین اعضاء شورای های شهر و روستا بتوانند با انتخاب شهرداران شایسته و کاردان به عهد خود با مردم وفادار بمانند.
اینجانبان که توفیق راهیابی به شورای اسلامی شهرتهران، ری، تجریش را به همراه سایر دوستان لیست امید پیدا نموديم وظیفه خود می‌دانيم که از تلاش‌های موثر حزب در برگزاری پرشور انتخابات صمیمانه قدردانی كرده به ويژه از مدیریت جناب عالی که در هدایت راهبردی سیاست‌های حزب که موجب بالندگی درسپهر سیاسی کشور و توانا ساختن ارکان حزب برای ایفای مسئولیت بزرگتر نقش بسزایی دارید تشکر نمایيم.
همچنین از زحمات پرتلاش وشبانه روزی جناب اقای مهندس نعیمی پور رییس ستاد مرکزی انتخابات حزب، خواهر فرهيخته سرکار خانم مهندس آذر منصوری رییس ستاد تهران همچنین از تلاش های همه ارکان حزب، روسا و نيروهاي مناطق تهران که با تلاش‌های خستگی ناپذیر قدم‌های موثری برای پیروزی مردم برداشته اند متواضعانه سپاسگزاری نمایيم.
ما امیدورايم که درپاسخ به این اعتماد غرورآفرین مردم تهران وحمایت همه جانبه حزب اتحاد ملت ایران اسلامی بتوانيم به عنوان عضو کوچک از این خانواده بزرگ وظایف و مسئولیت‌های خود را در چارچوب سیاست‌های راهبردی شورای عالی اصلاح طلبان و رهنمودهای رهبری اصلاحات جناب اقای سیدمحمد خاتمی به شایستگی انجام دهيم.
بدیهی است راهنمایی و هدایت و همراهی حزب در همه مراحل می تواند برتوفیقاتمان بیافزاید.
سيد محمود ميرلوحي، سیدآرش حسینی میلانی، علي اعطا، زهرا صدراعظم نوری
اعضا حزب اتحاد ملت ایران اسلامی