کد خبر: 3250تاریخ انتشار : ۱۷:۳۲:۵۲ - پنج شنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۶

على شكورى راد در گفت و گو با امتداد

رفع حصر، نظام را از چالش فرساينده و بى‌حاصل نجات مى‌دهد

علی شکوری راد، دبيركل حزب اتحاد ملت ايران اسلامى در گفت و گو با پايگاه خبرى-تحليلى امتداد با ابراز خوشحالی از شکستن اعتصاب غذای مهدی کروبی گفت: هنگامی که با خانم کروبی صحبت مى کردم گفتند که وزیر بهداشت براى گفتگو با آقای کروبی آمده‌اند، البته آن زمان گفته نشد که معاون امنیت وزارت اطلاعات هم همراه ایشان است.

 

دبیر کل حزب اتحاد ملت افزود: جزییات گفت و گوی صورت گرفته بین آقای کروبی و وزیر بهداشت و دیگران را نمی دانم اما هرچه که بوده حتما خواسته‌ آقای کروبی تحقق پیدا کرده که ایشان حاضر شده‌اند اعتصاب غذا را بشکنند.

وی افزود: شرایط بسيار نگران کننده‌ای بود خصوصا با سن اقای کروبی و حال نا مساعد قلبی ایشان اعتصاب غذای خشک لحظه به لحظه می‌توانست بحران زا باشد و نگرانی جدی و شدیدی وجود داشت.

شکوری راد با ابراز امیدواری در خصوص رفع کامل حصر گفت: خوشبختانه اقدامی که صورت گرفته نشان دهنده این است که خواسته های حداقلی آقای کروبی مورد توجه قرار گرفته است و امیدوارم همين مقدار مقدمه‌ای برای فرایند رفع حصر برای ايشان و ساير محصورین باشد. رفع حصر نظام را از يك چالش فرساينده و بى حاصل نجات مى دهد.

وی در ادامه با اشاره نگرانى حزب اتحاد ملت ایران اسلامی در اين مورد افزود: ما امروز ظهر جلسه فوق العاده دفتر سیاسی در خصوص مساله اعتصاب غذای کروبی را داشتیم و بحث‌های زیادی در این خصوص انجام شد تا با توجه به بحرانى بودن وضعيت پیگیری‌های لازم و فورى از طرق مختلف صورت گیرد که خوشبختانه با شنیدن خبر شکستن اعتصاب غذای آقای کروبی به بخشی از آن اقدامات نیاز نیست اما به طور کلی حزب اتحاد ملت پیگیر رفع کامل حصر است.