کد خبر: 3331تاریخ انتشار : ۹:۱۷:۱۵ - چهارشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۶

انتخاب قائم‌مقام، سخنگو و روسای کمیسیون‌های حزب اتحاد ملت

در جلسه دیشب شورای مرکزی حزب اتحاد ملت ایران اسلامی، به پیشنهاد دبیرکل و رای شورای مرکزی، قائم مقام دبیرکل و سخنگوی این حزب انتخاب شدند.

 

به گزارش روابط عمومی حزب اتحاد ملت، در این جلسه آذر منصوری که در گذشته به عنوان رئیس کمیسیون سیاسی حزب فعالیت می کرد، به عنوان قائم مقام دبیرکل انتخاب شد.

همچنین حسین نورانی نژاد، عضو و دبیر سابق دفتر سیاسی حزب به عنوان سخنگو تعیین شد.

انتخاب اعضای برخی ارکان دیگر از جمله دفتر سیاسی، کمیته انتخابات و روسای کمیسیون ها از جمله رای گیری های دیشب شورای مرکزی بود.

به این ترتیب، هادی خانیکی به عنوان رئیس کمیسیون علمی فرهنگی، مرتضی مبلغ رئیس کمیسیون سیاسی، حمیدرضا جلائی پور رئیس کمیسیون اجتماعی، محمود میرلوحی رئیس کمیسیون امور زیربنایی و محیط زیست و سید محمود حسینی رئیس کمیسیون توسعه و مطالعات مناطق حزب انتخاب شدند.

به این ترتیب انتخاب روسای دو کمیسیون باقی مانده حزب، کمیسیون های اقتصادی و مطالعات زنان به جلسات آینده شورای مرکزی موکول شد.

همچنین در اين جلسه گزارشى از مباحث دفتر سياسى در خصوص اقدامات و اظهارات احمدى‌نژاد مطرح و تأكيد شد كه اصلاح‌طلبان نبايد اجازه دهند احمدى‌نژاد با جهت‌گيرى عليه برخى مسئولين مخالف اصلاحات، خود را در كنار اصلاح‌طلبان قرار داده و كسب موقعيت كند.