کد خبر: 3333تاریخ انتشار : ۹:۱۸:۳۰ - جمعه ۱ دی ۱۳۹۶

پیام تسلیت دبیرکل حزب اتحاد ملت درپی درگذشت شادروان علیرضا یلدا

درپی درگذشت شادروان عليرضا يلدا از اساتید عرصه علم و اخلاق حرفه‌اى پزشكى، علی شکوری‌راد دبیرکل حزب اتحادملت ایران اسلامی با صدور پیامی فقدان اين اسوه وارسته جامعه پزشكى كشور را به خانواده و بازماندگان، شاگردان و علاقمندان او تسلیت گفت.

متن کامل پیام به این شرح است :

 

بنام خدا
انتشار خبر درگذشت شادروان استاد عليرضا يلدا علاقمندان ايشان را در پايان شب يلدا، كه فرصتى است براى مرور خاطرات گذشته هاى دور و نزديك، به سوگ نشاند. بدون ترديد در خاطرات دور و نزديك جامعه پزشكى سهم بزرگى مربوط به “يلداى بزرگ” وجود دارد كه اينك بيش از پيش مرور و يادآورى مى شود.
استاد يلدا، استادى تمام عيار در عرصه علم و اخلاق حرفه‌اى پزشكى و الگوى شايسته‌اى براى شاغلين اين حرفه بود. دانشجويان پزشكى دانشگاه تهران از ديرباز همواره از نعمت وجود الگويى شايسته در پيش چشم خود برخوردار بوده‌اند كه افق پرواز را پيش روى آنها مى گشود. چتر وجود استاد يلدا از دانشكده و دانشگاه بسيار فراتر رفته و بر سر جامعه پزشكى و علمى كشور گشوده بود.
فقدان اين اسوه وارسته جامعه پزشكى كشور را به خانواده و بازماندگان، شاگردان و علاقمندان او، جامعه پزشكى و علمى كشور و ملت شريف ايران تسليت مى گويم. از خداوند متعال براى او رحمت واسعه و علو درجات مسالت مى‌نمايم.
على شكورى‌راد
دبيركل حزب اتحاد ملت ايران اسلامى
١٣٩٦/١٠/١