کد خبر: 3404تاریخ انتشار : ۱۵:۰۵:۱۶ - پنج شنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۷

پیام حمایت حزب اتحاد ملت از تیم ملی فوتبال

اینک شمایید و فرصتی برای احیای غرور ایرانی در جهان

حزب اتحاد ملت ایرانی اسلامی در پیامی خطاب به اعضای تیم ملی فوتبال : از بازی‌های خود در آوردگاه جام جهانی لذت ببرید و بدانید که ایرانیان نیز در این بزم ملی در چهار گوشه جهان در کنارتان شاد و همدل خواهند بود. این فرصتی عظیم، کم نظیر و چه بسا بی‌نظیر برای شادمانی جمعی و تقویت اتحاد ملت است. هموطنانتان را یار دوازدهم تیم ملی بدانید و با هر ضربان قلبی که به عشق‌تان می‌تپد، گام‌های عزمتان را استوار در مستطیل سبز به زمین بکوبید، متحد باشید و بدانید که دعای ما بدرقه راهتان و چشم‌های‌مان در انتظار نهایت تلاش و غرورآفرینی شماست.

به نام خدا
اعضای محترم تیم ملی فوتبال ایران
کادر فنی فکور و امیدآفرین، بازیکنان غیور و غرورآفرین

درود!
راه‌یابی قدرتمندانه شما به جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه از چنان ارزش والایی در بین مردم قدرشناس کشورمان برخوردار است که تا همین مرحله نیز پیروزی محسوب می‌شود. اما نیک می‌دانیم که بلندپروازی و حریف‌طلبی‌تان بیش از آن است که به این حد از توفیق بسنده کند و آرام بگیرد.

دلیرمردان شجاع!
ده‌ها میلیون ایرانی، خالصانه چون سپیدی پیراهن ملی‌تان، قلب و احساس خود را متوجه تلاش شما عزیزان کرده‌اند و ‌فراتر از هر نتیجه‌ای که در پایان هر بازی رقم بخورد، چشم‌انتظار نمایش بزرگی از حمیت و پایمردی و فرهنگ و اخلاق والای ایرانی در پیش چشم جهانیان هستند.

اینک شمایید و فرصتی برای احیای غرور ایرانی در جهان. شمایید و فرصتی برای شاد کردن دل میلیون‌ها ایرانی در سراسر جهان. شمایید و پیروزی، شمایید و افتخار.

فرزندان عزیز ایران!
از بازی‌های خود در آوردگاه جام جهانی لذت ببرید و بدانید که ایرانیان نیز در این بزم ملی در چهار گوشه جهان در کنارتان شاد و همدل خواهند بود. این فرصتی عظیم، کم نظیر و چه بسا بی‌نظیر برای شادمانی جمعی و تقویت اتحاد ملت است. هموطنانتان را یار دوازدهم تیم ملی بدانید و با هر ضربان قلبی که به عشق‌تان می‌تپد، گام‌های عزمتان را استوار در مستطیل سبز به زمین بکوبید، متحد باشید و بدانید که دعای ما بدرقه راهتان و چشم‌های‌مان در انتظار نهایت تلاش و غرورآفرینی شماست.

توفیق یارتان و دست حق نگهدارتان

حزب اتحاد ملت ایران اسلامی
۲۴ خرداد ۱۳۹۷